Kinnisvaravideo

250 Sis. KM

Kategooria:

Kirjeldus

Objekti videotutvustus annab kliendile palju parema ülevaate nii selle lähiümbrusest, kui ka sisust selle külastaja silmade läbi. Video abil saab klient juba eelnevalt ausama ülevaate pakkumisest, kui sobivast nurgast tehtud fotode läbi. Video annab objektist palju ausama, ülevaatlikuma ja emotsionaalsema pildi. Potentsiaalsel ostjal on võimalus kaugelt distantsilt virtuaalselt kohal viibida ehk näha objekti mitmeid detaile, mis teksti ja pildi puhul võiksid muidu märkamatuks jääda. Pikemalt kinnisvara video olulisusest siin.

 

Näide 1. Kinnisvaravideo HD

Komplekt:

  1. Kliendiga eelenev kohtumine füüsiliselt või virtuaalselt. Objekti tähtsamatad kohtade ja vaadete kinnitamine ning filmimis stiil.
  2. Kohapeal filmimine  5-15sekundlised katteplaanid. Vajadusel salvestamine pikemalt koos videojuhiga ning tutvustavalt rääkides.
  3. Drooniga üldvaated objektist ja võimalusel fpv drooniga filmida lähedalt seest kui väljast.
  4. Kaamera  Sony a7siii 4k kuni 100fps. Eri objektiivid( Standard, lainurk, fix). Helisalvestus seadmed ning juhtmeta mikrofonid. Salvestus toimub dubleeritud mälukaartile. Stabilisaatori ehk gimbali kasutamine.
  5. Transport eestis, maismaa piires hinna sees.
  6. Videomotaaž- muusika lisamine kliendi valikul, parimate kaadrite valik, rääkiva tutvustuse lisamine , helitöötlemine, värvimäärmine ja korektsioon, lihtsamate visuaalefektide loomine. 4k ja HD kvaliteediga video väljalase.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.