Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Sonyle Rent

40 Sis. KM/ päev

2 päeva : 28/ päev
3-6 päeva : 10/ päev
7-13 päeva : 8/ päev
14-29 päeva : 6/ päev
30 päeva+ : 5/ päev

1 laos

Kustuta kalender

Kategooria:

Kirjeldus

Tamron 35 – 150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiivi on omalaadne Sony FE banjonetiga objetiiv, millel on muutuva avaga f2-2.8. Isegi kui filmimisel on vaja ühlast ava siis selle saab panna f2.8 peale. Laiemal otsas nt võimalik f2 kasutada. Selle universaalse fookuskaugusega saavad foto ja video professionaalid pildistada, filmida suurepäraseid vaateid normaal mõõdu 35 mm kauguselt ning lähivõtteid 150 mm kauguselt. Objektiiv asendab mitmeid fix objektiive ning kahte zoom objektiivi.

Rohkem infot ingliseelne youtube ja tootja kodulehelt

Kiire ja vaikne teravustamine
Tamroni uuel objektiivil on spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida.

TAMRON Lens UtilityTM
Nii nagu 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2, siis on ka 35-150mm f/2-2.8 Di III üks esimesi Tamroni objektiive, mis hakkab kasutama uut “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada Tamroni kaabli (USB Type-A to Type-C, müügil eraldi) abil arvutiga. Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Vastupidav ka ekstreemsemates keskkondades
Lisaks tavapärasele tolmu- ja ilmastikukindlusele on objektiivi bajonett saanud lisatihendi.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.