Produktsioonimeeskond:

Joosep Kink

Alustas oma karjääri DJ/helitehnikuna ning hiljem helirežissöörina televisoonis. Mõni aasta hiljem televisoonis iseõppis hübriid kaameratega filmimist ning saavutas tähelepanu 2019 Indoneesia saatkonnaga tutvumisreisil dokumentaal filmi tegemisega . Natuke aega hiljem astus Tallinna Polütehnikum Teleoperaatori erialale ning väljaõppele multikaamera operaator Eesti Rahvusringhäälingus ning praktikale Tallinna Televisoonis. Vabakutseline kaameramees EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari TV6, Postimees Grupp, Kanal 2 “Reporter”, Telesaade “Laser”, “Tervikliku Tervenemise Teenistus” TV7-mes ja paljudes teistes projektides.

Oskused: Kaamera juhtoperaator, gimbali operaator, välioperaator, multikaamera operaator, helirezisöör, helitöötlemine, helindamine, kolme punkti valgus , lihtsam montaaž, värvikorrektsioon, värvimäärimine, mehitamata õhusõiduki ehk drooni operaator A1 ja A3 kategooria.

Partner: Revo Raudjärv

Revo on suure meediakogemusega teleprodutsent, kes tootnud ja toodab saateid erinevatele Eesti telekanalitele. Ta on hinnatud audiovisuaalse meedia spetsialist, kes töötanud nii videomonteerija, operaatori, režissööri kui ka saatejuhina. Ta on suur sporditegija, fänn ja toetaja. Revo on EVIKO Rammumeeste ja -naiste Telesarija rajaja Eestis viimased 6aastat. Sealt on kasvanud välja ka videotootmine mujale spordiliikidesse nagu Eesti Meistrivõistlused palgitõstmises ja FITTEST IN TARTU.

Oskused: Produsent, režissöör, toimetaja, häälnäitleja, spordireporter, saatejuht, monteerija, kaamera operaator.

Partner Christina Jürgenthal:

Christina on 7aastase kogemusega,  universaalne video- ja fotograaf. 

Alustas oma karjääri 2015.aastal hobifotograafina hiljem 2017.aastal läks Andrus Noorhani fotograafia põhitõdesid õppima. 2020.a. läbinud  top 35 fashion photographer Germany Alla Rodionova Kursuse. 

Oskused: Kaamera operaator, monteerija, kommertsreklaam, ilutegijate valdkonna jäädvustamine, temaatilised fotosessioonid, buduaar, portreed, sündmuste jäädvustamine, SMM haldus, visuaali loomine.

Partner Stan Huttunen:

Rohkem kui 7a kogemusega telesaadete montaaži tegija. Hetkel on ta põhimonteerija Eesti Rahvusringhäälingus ja on Visooniline õppejõud Tallinna Polütehnikumis teleoperaatori ja animatsiooni erialal.

Oskused: Montaaž, liikuva graafika, visuaalefektid, droonipiloot, režissöör, steadycam/gimbal operaator.

This site is registered on wpml.org as a development site.