Meeskond

Joosep Kink:

Alustas oma karjääri Helirezisöörina televisoonis. Mõni aasta hiljem iseõppis hübriid kaameratega filmimist ning saavutas tähelepanu Indoneesia reisivideoga . Natuke aega hiljem astus Tallinna Polütehnikum Teleoperaatori erialale ning väljaõppele multikaamera operaator Eesti Rahvusringhäälingus ning praktikale Tallinna Televisoonis. Vabakutseline kaameramees EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari TV6, Postimees Grupp, Kanal 2 “Reporter”, Telesaade “Laser”, “Tervikliku Tervenemise Teenistus” TV7-mes ja paljudes teistes projektides.

Oskused: Juhtoperaator, Välioperaator, multikaamera operaator, gimbali operaator, helirezisöör, kolme punkti valgus , lihtsam montaaž, värvikorrektsioon, helitöötlemine, drooni operaator A1 ja A3 kategooria.

Partner: Revo Raudjärv

Revo on suure meediakogemusega teleprodutsent, kes tootnud ja toodab saateid erinevatele Eesti telekanalitele. Ta on hinnatud audiovisuaalse meedia spetsialist, kes töötanud nii videomonteerija, operaatori, režissööri kui ka saatejuhina. Ta on suur spordi tegija, fänn ja toetaja. Revo on EVIKO Rammumeeste ja -naiste Telesarija rajaja Eestis viimased 6aastat. Sealt on kasvanud välja ka videotootmine mujale spordiliikidesse nagu Eesti Meistrivõistlused palgitõstmises ja FITTEST IN TARTU.

Oskused: Produsent, režissöör, spordireporter, saatejuht, monteerija, kaamera operaator.

Partner Stan Huttunen:

Rohkem kui 7a kogemusega telesaadete montaaži tegija. Hetkel on ta põhimonteerija Eesti Rahvusringhäälingus ja on Visooniline õppejõud Tallinna Polütehnikumis teleoperaatori ja animatsiooni erialal.

Oskused: Montaaž, liikuva graafika, visuaalefektid, droonipiloot, režissöör, steadycam/gimbal operaator.