Produktsioonimeeskond:

Tegevjuht: Joosep Kink

Alustas oma karjääri DJ/helitehnikuna ning hiljem helirežissöörina televisoonis. Mõni aasta hiljem televisoonis iseõppis hübriid kaameratega filmimist ning saavutas tähelepanu 2019 Indoneesia saatkonnaga tutvumisreisil dokumentaal filmi tegemisega . Natuke aega hiljem astus Tallinna Polütehnikum Teleoperaatori erialale ning väljaõppele multikaamera operaator Eesti Rahvusringhäälingus ning praktikale Tallinna Televisoonis. Vabakutseline kaameramees EVIKO Rammumeeste ja -naiste Sari TV6, Postimees Grupp, Kanal 2 “Reporter”, Telesaade “Laser”, “Tervikliku Tervenemise Teenistus” TV7-mes ja paljudes teistes projektides.

Oskused: Kaamera juhtoperaator, gimbali operaator, välioperaator, multikaamera operaator, helirezisöör, helitöötlemine, helindamine, kolme punkti valgus , lihtsam montaaž, värvikorrektsioon, värvimäärimine, mehitamata õhusõiduki ehk drooni operaator A1 ja A3 kategooria.

Partner: Revo Raudjärv

Revo on suure meediakogemusega teleprodutsent, kes tootnud ja toodab saateid erinevatele Eesti telekanalitele. Ta on hinnatud audiovisuaalse meedia spetsialist, kes töötanud nii videomonteerija, operaatori, režissööri kui ka saatejuhina. Ta on suur sporditegija, fänn ja toetaja. Revo on EVIKO Rammumeeste ja -naiste Telesarija rajaja Eestis viimased 6aastat. Sealt on kasvanud välja ka videotootmine mujale spordiliikidesse nagu Eesti Meistrivõistlused palgitõstmises ja FITTEST IN TARTU.

Hetkel töötab Tartus TV3 uudisloode tegijana, nii kaamera operaator, reporter, monteerija.

Oskused: Produsent, režissöör, toimetaja, häälnäitleja, spordireporter, saatejuht, monteerija, kaamera operaator.

Partner: Kätleen Noormägi

Lõpetanud Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi – filmikunstniku eriala. Tema töökogemus on olnud mitmekülgne ja hõlmanud erinevaid rolle nii filmi- kui teletööstuses. On olnud pea- ja tegevkunstnik mitmedel filmidel, samuti töötanud videotehnikuna – sealhulgas teinud live-ülekandeid ja olnud operaator. Hetkel töötab ta saate “Terevisioon” režissööri assistendina. Lisaks sellele tegeleb ka montaažiga. Monteerinud mitmeid muusikavideosid, TV-sarju ja teisi loomingulisi projekte.

Oskused:  Montaaž, graafiline disain, kaamera operaator

Partner: Kenneth Kadastik ( SirKaGraphy )

10 aasta pikkuse fotograafia kogemusega tulihingeline ning loominguline fotograaf. Alustas teekonda pildimaastikul videote filmimise ning motaažiga, kuid liikus seejärel sujuvalt fotograafia peale üle. Viisakus ja energilisus paistab silma juba kaugelt. Samuti ei pea muretsema pooside võtmise pärast – selleks on Kenneth, kes juhendab Sind ning teeb sinust või Su erilisest sündmusest vahvad fotod! Oskused: Portreefotod, sündmused/üritused, pulmad, fototöötlus, fotograafia üldisemalt nii välitingimustes kui stuudios, valgustamine

Instagram ja Facebook

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.