Meelespea!

Palun hoia ja kasuta renditehnikat nii nagu enda oma! Rentides tehnikat, vastutate selle korrasoleku eest tehnika üle andmiseni. Tehnikat edasi rentida ei ole lubatud. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletu ümberkäimise puhul, on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Palun kontrolli tehnika korrasolekut enne ja pärast rentimist.

Kuidas toimib hinnaalandus pikemaperoodi jooksul!

Hinnaalandust arvestatakse alates teisest päevast, esimene päev aga tuleb maksta täishind. Järgnevast päevast on -30% soodsam uuspäev ja läheb astmeliselt edasi. Kuupäeva valides saab hinda kontrollida.

2 PÄEVA : -30%
3-6 PÄEVA : -75%
7-13 PÄEVA : -80%
14-29 PÄEVA : -85%
30 PÄEVA+ : -87%

Nt esimene päev 100eurot siis teine päev 70eurot. Kokku tuleb tasutada kahe päeva eest 170eur.

Millal ja kust saab rentida?

Renditoodete väljastamine toimub E-P kella 9:00-17:00-ni Tallinna piires kokkuleppel. Teistel aegadel, asukohtades tehnika vastuvõtmine ja üleandmine kokkuleppel.

Kuidas toimub rendiarvestus?

Ühe päeva rendiarvestusse läheb nii 1 tund kui 24 tundi. Kui rendiperiood algab vahemikus 9:00-14:00, tuleb tehnika tagastada hiljemalt järgmise päeva kella 12:00-ks. Kui rendiperiood algab vahemikus 14:00-17:00, tuleb tehnika tagastada hiljemalt järgmise päeva kella 16:00-ks. Soovi korral saab tehnika rentimist ka pikendada. Palume sel juhul alati helistada ja küsida, kas see on võimalik. Kui rentnik ei tagasta renditavat toodet õigeaegselt, on rentnikul õigus küsida täiendavat renditasu üle läinud aja eest.

9:00-14:00 tagastus 12:00-ks

14:00-17:00 tagastus 16:00-ks

NB! Läheneme renditud tootele ka personaalselt nii hinnas kui tagastus ajas. Pakkumise korral helista 5539938 või saada email. Joosep@camrent.ee.

Lepingu sõlmimine ja tagatisraha

Rentnikuga sõlmitakse ühekordne. Lepingut saab sõlmida nii digitaalselt ID kaardiga allkirjastades või kohapeal paberil. Kohapeal lepingut sõlmides võtta kaasa isikut tõendav dokument. Rentijal on õigus küsida renditava toote eest ettemaksu renditava toote turuhinna ulatuses. Renditava toote rent tasutakse ettemaksuna! Arvega tasutakse ettevõttle Soundlite TÜ.

Renditoodete tagastamine

Renditoodete tagastamisel kontrollivad osapooled tehnika seisukorda ja komplektsust. Renditehnika füüsilisel purunemisel või hooletul ümberkäimisel on rentnik kohustatud tasuma tehnika remondikulud või tasuma kompensatsiooni vähemalt toote turuhinna piires. Samuti kuulub hüvitamisele kaotamise või purunemise puhul renditehnikaga kaasasolevad kotid, vutlarid, objektiivi korgid jm lisaseadmed. Kasuta ja hoia renditehnikat nii nagu enda oma!

Kui soovid lisa Renditooteid mida meil nimekirjas pole või väheses koguses võib julgelt küsida.

Saame soovitada endapoolt koostööpartnerit kellel vajalik toode või võimalusel ise juurde tellida.

Kui soovid osta Rentitud toodet.

Saame teha personaalse hinnapakkumise uuele tootele. Töötame koostöös Sonycenter maaletoojaga. Saame pakkuda ka Tamron, Sigma tooteid.