Meelespea!

OMAVASTUTUS

PALUN HOIA JA KASUTA RENDITEHNIKAT NII NAGU ENDA OMA! RENTIDES TEHNIKAT, VASTUTATE SELLE KORRASOLEKU EEST TEHNIKA ÜLE ANDMISENI. TEHNIKAT EDASI RENTIDA EI OLE LUBATUD. RENDITEHNIKA FÜÜSILISEL PURUNEMISEL VÕI HOOLETU ÜMBERKÄIMISE PUHUL, ON RENTNIK KOHUSTATUD TASUMA TEHNIKA REMONDIKULUD JA MUUD KULUD SELLEGA VÕI TASUMA RENTITOOTE TURUHINNA PIIRES. PALUN KONTROLLI TEHNIKA KORRASOLEKUT ENNE JA PÄRAST RENTIMIST.

TEHNIKAL VÕIMALIK KINDLUSTUS JA OMAVATUTUS. KÜSI TÄPSEMALT!

KUIDAS TOIMIB HINNAALANDUS PIKEMAPEROODI JOOKSUL?

HINNAALANDUST ARVESTATAKSE ALATES TEISEST PÄEVAST, ESIMENE PÄEV AGA TULEB MAKSTA TÄISHIND. JÄRGNEVAST PÄEVAST ON -30% SOODSAM UUSPÄEV JA LÄHEB ASTMELISELT EDASI. KUUPÄEVA VALIDES SAAB HINDA KONTROLLIDA. KUUARVESTUDES KÕIGE SUUREM SOODUSTUS!

2 PÄEVA : -30%
3-6 PÄEVA : -75%
7-13 PÄEVA : -80%
14-29 PÄEVA : -85%
30 PÄEVA+ : -87%

NT: ESIMENE PÄEV 100EUROT SIIS TEINE PÄEV 70EUROT. KOKKU TULEB TASUTADA KAHE PÄEVA EEST 170EUR.

MILLAL JA KUST SAAB RENTIDA?

VÄLJASTAMINE JA TAGASTAMINE

1.ASUKOHT SONY CENTER ENDLA 16, TALLINN E-R 9:00- 18:00

2. ASUKOHT T1 TALLINN/ SONY CENTER T1 L-P 10:00-20:00

3.VÕIMALUSEL MEIE TRANSPORT TEIE JUURDE.

KUIDAS TOIMUB RENDIARVESTUS?

ÜHE PÄEVA RENDIARVESTUSSE LÄHEB NII 1 TUND KUI 24 TUNDI. KUI RENDIPERIOOD ALGAB VAHEMIKUS 9:00-14:00, TULEB TEHNIKA TAGASTADA HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA KELLA 12:00-KS. KUI RENDIPERIOOD ALGAB VAHEMIKUS 14:00-17:00, TULEB TEHNIKA TAGASTADA HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA KELLA 16:00-KS. SOOVI KORRAL SAAB TEHNIKA RENTIMIST KA PIKENDADA. PALUME SEL JUHUL ALATI HELISTADA JA KÜSIDA, KAS SEE ON VÕIMALIK. KUI RENTNIK EI TAGASTA RENDITAVAT TOODET ÕIGEAEGSELT, ON RENTNIKUL ÕIGUS KÜSIDA TÄIENDAVAT RENDITASU ÜLE LÄINUD AJA EEST.

9:00-14:00 TAGASTUS 12:00-KS Või 14:00-17:00 TAGASTUS 16:00-KS

NB! PÜSIKLIENTIDELE JA SUUREMA RENDI KORRAL LÄHENEME PERSONAALSELT NII HINNAS KUI TAGASTUS AJAS VÕI PAKUME LISA RENDI TOOTEID JUURDE. PAKKUMISE KORRAL HELISTA +372 5454 0047 VÕI SAADA EMAIL. JOOSEP@CAMRENT.EE.

  1.  

LEPINGU SÕLMIMINE JA TAGATISRAHA?

RENTNIKUGA SÕLMITAKSE ÜHEKORDNE. LEPINGUT SAAB SÕLMIDA NII DIGITAALSELT ID KAARDIGA ALLKIRJASTADES VÕI KOHAPEAL PABERIL. KOHAPEAL LEPINGUT SÕLMIDES VÕTTA KAASA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT. RENDIANDJAL ON ÕIGUS KÜSIDA RENDITAVA TOOTE EEST ETTEMAKSU RENDITAVA TOOTE TURUHINNA ULATUSES. ARVEGA TASUTAKSE ETTEVÕTTLE SINUVIDEO PRODUCTION OÜ. RENDITAVA TOOTE RENT TASUTAKSE ETTEMAKSUNA!

RENDI TEENUSTEST LOOBUMINE ETTEARVAMATULT?

RENDI TEENUSEST LOOBUMISEL PÄRAST KINNITUST JA MAKSMIST, KUNI KOLM PÄEVA ENNE RENDIPERIOODI ALGUST, ON CAMRENIL ÕIGUS NÕUDA TRAHVI KUNI KAHE PÄEVA RENDI HINNA ULATUSES. NB! LÄHTUME MÕISTLIKUSE PIIRIDEST, ALATI LÄBIRÄÄKIDA JA PÕHJENDUS.

RENDITOODETE TAGASTAMINE?

RENDITOODETE TAGASTAMISEL KONTROLLIVAD OSAPOOLED TEHNIKA SEISUKORDA JA KOMPLEKTSUST. RENDITEHNIKA FÜÜSILISEL PURUNEMISEL VÕI HOOLETUL ÜMBERKÄIMISEL ON RENTNIK KOHUSTATUD TASUMA TEHNIKA REMONDIKULUD VÕI TASUMA KOMPENSATSIOONI VÄHEMALT TOOTE TURUHINNA PIIRES. SAMUTI KUULUB HÜVITAMISELE KAOTAMISE VÕI PURUNEMISE PUHUL RENDITEHNIKAGA KAASASOLEVAD KOTID, VUTLARID, OBJEKTIIVI KORGID JM LISASEADMED. KASUTA JA HOIA RENDITEHNIKAT NII NAGU ENDA OMA!

KUI SOOVID LISA RENDITOOTEID MIDA MEIL NIMEKIRJAS POLE VÕI VÄHESES KOGUSES VÕIB JULGELT KÜSIDA.

SAAME SOOVITADA ENDAPOOLT KOOSTÖÖPARTNERIT KELLEL VAJALIK TOODE VÕI VÕIMALUSEL ISE JUURDE TELLIDA.

KUI SOOVID OSTA RENTITUD TOODET?

SAAME TEHA PERSONAALSE HINNAPAKKUMISE UUELE TOOTELE. TÖÖTAME KOOSTÖÖS SONYCENTER MAALETOOJAGA. SAAME PAKKUDA KA TAMRON, SIGMA TOOTEID.

KUI SOOVID ERINEVAID JA TEHNILISELT KEERUKAMAID TOOTEID NING LAENDUSI SIIS SOOVITAME Mitterassa OÜ KES TOOB MAALE KVALITEETSET VIDEOTEHNIKAT NII HARRASTUSVIDEOGRAAFIDELE KUI KA PROFESONAALILE LISAKS TEHNIKA MÜÜGILE PAKUVAD TERVIKLAHENDUSI, KUS PAIGALDAVAD AUDIOVISUAALTEHNIKAT KODUDESSE,AVALIKESSE RUUMIDESSE ALATES PLANEERIMISEST KUNI “VÕTMED KÄTTE” LAHENDUSTENI VÄLJA.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.