Tamron 28-200mm f2.8-5.6 Sony E Rent

20 Sis. KM / night

2 nights : 14 / night
3-6 nights : 5 / night
7-13 nights : 4 / night
14-29 nights : 3 / night
30 nights+ : 3 / night

1 in stock

Clear dates

Category:

Description

Tamroni 28–200 mm f2,8–5,6 Di III RXD pakub ainulaadset segu kõik-ühes suumivahemikust ja kiirest disainist. ava suumi laias otsas koos selle klanitud ja kaasaskantava kujundusega. Suure teravuse ja selguse säilitamiseks kogu suumivahemikus kasutatakse rida spetsialiseeritud elemente. Optilise disaini jaoks on RXD samm-mootor, mis võimaldab kiiret ja peaaegu vaikset autofookuse jõudlust, mis sobib fotode ja videotega, täistööajaga käsitsi teravustamise alistamise ja minimaalse fookuskaugusega 7,5 “. Selle objektiivi kasutamiseks karmis kliimas sobib see kaitseb ka niiskuskindlat konstruktsiooni koos fluoriga kaetud esiosaga, et kaitsta sõrmejälgede ja määrdumiste eest.

  • Kõik ühes suum on mõeldud täiskaaderiliste Sony E-kinnitusega peeglita kaamerate jaoks, kuid seda saab kasutada ka APS-C mudelitega, kus see tagab 42–300 mm samaväärse fookuskauguse vahemiku.
  • Hele f2,8-5,6 maksimaalne ava vahemik sobib töötamiseks saadaolevates valgustingimustes, eriti kui töötada laieneva suumivahemiku lainurkotsas.
  • Spetsiaalsete elementide seeria kontrollib mitmesuguseid kõrvalekaldeid, et saavutada kõrge teravus ja selgus.
  • RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) autofookusmootor tagab muljetavaldavalt vaikse, kiire ja sujuva teravustamisomaduse, mis sobib nii piltide kui ka videorakendustega. See teravustamissüsteem pakub ka lähivõtteobjektidega töötamiseks minimaalset teravustamiskaugust vaid 7,5 “ja maksimaalset suurendust 1: 3,1. Võimalik on ka täistööajaga käsitsi teravustamise alistamine ja see sobib Sony otsese fookuse funktsiooniga või sobib hästi -häälestatud käsitsi juhtimine.

  • Niiskuskindel konstruktsioon on selle objektiivi kasutamisel rasketes tingimustes kasulik ja tolmu, mustuse ja määrdumise eest on ka objektiivi esiosale paigaldatud fluorikate.
  • Ümar seitsme teraga iiris aitab kaasa meeldivale bokeh-kvaliteedile.

  • Suumilüliti hoiab objektiivi sissetõmmatud asendis, kui seda ei kasutata.

Loe edasi siit

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.