Sony a7C + 28-60mm Kit Rent

50 Sis. KM / night

2 nights : 35 / night
3-6 nights : 13 / night
7-13 nights : 10 / night
14-29 nights : 8 / night
30 nights+ : 7 / night

Out of stock

Category:

Description

Sony a7C + 28-60mm Kit

Komplekti kuulub

  • 1 akut
  • tavaline usb-c laadja läbikaamera

Inglisekeelne arvustus siin

Maailma väikseim ja kergeim täiskaader süsteem
Tutvustame maailme kõige väiksemat ja kergemat täiskaader sensoriga hübriidkaamerat, millel on ka keresisene stabilisaator. Selleks, et kaamera kvaliteedis poleks vaja järeleandmisi teha on kogu süsteem uuesti disainitud ja tulemuseks on 19% väiksem ning 22% kergem kaamera kui Sony a7 III.

Fotod mis on võimalikud vaid täiskaadersensoriga
35 mm täiskaadersensor on umbes 30× suurem kui 1/2,3-tolline nutitelefoni sensor ja 2,3× suurem kui poolkaader APS-C sensor. Suur sensor suudab koguda enda pinnale rohkem valgust, mis annab fotodele laiema dünaamilise ulatuse, vähem müra ja suurema tajutava lahutusvõime. Lisaks võimaldab suurem sensor madalamat teravussügavust ehk bokeh efekti.

Tuttav 24-megapiksline täiskaader sensor
Sony a7C seest leiab juba tuttava 24-megapikslist tagantvalgustusega sensori, mis on suuteline pakkuma ülimalt kvaliteetset pilti. Sony a7C sensor pakub suurt dünaamilist ulatust ja head võimekust toime tulla suure tundlikkusega. Dünaamiline ulatus on kuni 15-stoppi.

Väljendage ennast E-bajonett objektiividega
Üle 50 Sony E-bajonetiga objektiivi võimaldab laia loomingulist väljendust ja täiskaadersensor võimaldab teil kasutada Sony objektiivide kõiki võimalusi. Alates lainurkadest kuni teleobjektiivideni on Sony a7C pildistamise võimalused lõputud.

Selged pildid ka käest pildistades
Sony α7C hübriidkaameral on ka korralik keresisene stabilisaator. See 5-teljeline stabilisaator stabiliseerib kaamera liikumist 5 stopi ulatuses. Kasutades Sony E-bajonetiga objektiivi, mil integreeritud stabilisaator, kombineeritakse kahe töö, pakkumaks kindlamat lahendust. Samamoodi toimib see stabilisaator ka A-bajonetiga objektiividega, kui kasutatakse seda koos ühilduva adapteriga.

Ole kõikjal fookuses
Sony a7 III hübriidkaameralt tuttavad autofookuse algoritmid parandavad nii tervustamise kiirust, täpsust kui ka jälgimisvõimet. 693 faasi- & 425 kontrastituvastusega teravustamispunkti võimaldavad kiiret ja täpset teravustamist ka hämarates oludes. Nüüd on võimalik fookus hoida ka objektidel mis kiirelt ja ettearvamatult asukohta muudavad.

4K videosalvestus
Sony a7C hübriidkaamera pakub 4K UHD (3849 × 2160) videosalvestust. Videosalvestus toimub kogu sensori laiuselt ehk 6K lahutusvõimega ning ülejääki kasutatakse hilisemalt ära videosalvestuse kvaliteedi tõstmiseks. Selles režiimis kasutatakse nii full pixel readout süsteemi ehk reaalselt loetakse iga pildipunkti andmed eraldi üles; kombineerides seda pixel binning vaba andmetöötlust ehk erinevate pikslite andmeid ei kombineerita ega tuletata üksteisest pildiprotsessori tasemel – tulemuseks on moonutustevaba ja detailne videoklipp. Samas on võimalik kasutada ka populaarset Super 35mm sensoriala.

Kasulikud pildiprofiilid videosalvestusel
Uus a7C hübriidkaamera võimaldab kasutada HLG (Hybrid Log-Gamma), S-Log2 ja S-Log3 pildiprofiile. Pakkudes suuremat paidlikust järeltöötluses. Samuti suudab kaamera jäädvustada FullHD videoid kiirusel 120 kaadrit/sek kuni 100 Mbps, mis võimaldab salvestist aeglustada kuni 4 korda.

Usaldusväärne tolmu- ja niiskuskindel kere
Naudi muredevaba pildistamist ka rasketes oludes. Tänu spetsiaalsetele tihenditele ümber nuppude, pesade ja valikurataste on võimalik uue Sony a7C kaameraga pildistada ka raskemates oludes.

Võimekas aku
Uus Sony α7C tuleb täiesti tuttava Z-seeria NP-FZ100 liitiumakuga, mis on 2,2× suurema mahutavusega kui W-seeria NP-FW50 liitiumaku. Niimoodi on võimalik ühe laadimisega teha kuni 680 kaadrit.

This site is registered on wpml.org as a development site.