Sony a7S III kere Rent

65 Sis. KM / night

2 nights : 46 / night
3-6 nights : 16 / night
7-13 nights : 13 / night
14-29 nights : 10 / night
30 nights+ : 8 / night

Out of stock

Description

Video sunnitlusega hübriidkaamera. Sobib hästi filmimiseks 4k kuni 100fps 10bit ja HD 200fps 10bit. Ilma ülekuumenemata.

Komplektis:

Kaamera kere ilma objektiivita

1tk aku ja tavaliine laadija. Et kaamerat vooluall hoida pikemalt töötavana nt. Live otseülekannete tarbeks  on vaja PD laadjat. Nt Anker 715adapter või PD akupanka nt. anker või Atto One usb-c.

Sobib ka kolmanda poole tamron FE mount objektiividega.

Inglisekeelne arvustus Youtubest

NB: Testitud video 10h videoklipi filmimist toatemperatruuril 4k 50fps.

Ei pruugi sobida ülidetailse pildistamise korral kuna 12megapix senor.

Uus 12,1-megapiksline tagantvalgustusega täiskaader BSI CMOS sensor

 • Ülimalt võimekas BIONZ XR protsessor
 • 4K UHD 120 kaadrit/sek 10bit 4:2:2 video ja HD 240 kaadrit/sek 10bit
 • Uus XAVC-HS (H.265) koodek
 • Maksimaalne ISO tundlikkus kuni 409 600
 • Uutelt Sony kaameratelt tuttav kiire autofookus
 • 16bit RAW väljund
 • Dünaamiline ulatus kuni 15 stoppi
 • Sony parim elektrooniline pildiotsija 9,44-miljoni punktiga
 • Videosalvestuse pikkus pole piiratud
 • Pööratav ja kallutatav puutetundlik ekraan
 • Uue disainiga menüüd
 • Kaks UHS-II või CFexpress mälukaardipesa

 

Uus kaks korda kiirema lugemiskiirusega sensor
Äsja välja töötatud tagantvalgustusega täiskaader Exmor R CMOS-sensor, millel on 12,1 efektiivset megapikslit, on kuni kaks korda kiirema lugemiskiirusega kui Sony α7S II, suure tundlikkuse ja laia dünaamilise ulatusega. Täiustatud primaarvärvide filter suurendab värvide reprodutseerimise täpsust, samal ajal kui faasituvastusega tervustamissüsteem võimaldab märkimisväärselt suurendada autofookuse stabiilsust ja täpsust.

Kuni 8× võimekam pilditöötlusprotsessor
BIONZ XR pilditöötlusprotsessoril on eelmise protsessori omast kuni kaheksa korda rohkem jõudlust. See minimeerib latentsusaega, parandab märkimisväärselt reaalajas töötlemise võimekust nii filmide kui ka fotode jaoks. Protsessor töötleb fokuseerimist reaalajas, pildituvastust ja pildikvaliteedi kohandamist, käsitledes samal ajal ka andmeedastust, kasutajaliidest ja muid kaamera toiminguid.

Kõrge tundlikkus, lai dünaamiline ulatus
Täiskaadriline 12,1-megapiksline sensor võimaldab väljundsignaali optimeerimise kaudu kasutada kõrget ISO tundlikkust ja madalat mürataset. Standardne ISO vahemik on 80 – 102 400, mida saab veelgi laiendada 40 – 409600-ni (filmide puhul 80-409600). Dünaamiline vahemik on muljetavaldavalt lai – kuni 15 stoppi. Kaamera kõrge tundlikkus ja lai dünaamiline ulatus laiendavad teie loomingulist vabadust võtete ajal.

Täiskaader sensoriga 4K video kuni 120 kaadrit/sek
Täiskaadriline 4K video 120 kaadrit/sek videosalvestus on võimalik tänu uuele senosrile, mis teeb koostööd võimeka BIONZ XR protsessoriga. See kõrge pildikvaliteediga 4K video, millel on full-pixel readout ilma binninguta, võimaldab selget aegluubis videot (kuni x5 aeglasem kui reaalajas) ning ka täiskaader kaamerate jaoks omast bokeh-efekti. Vaatamata α7S III kompaktsele suurusele pakub see teie loovusele muljetavaldavat ulatust.

Salvesta videosid 10-bit värvisügavuse ja 4:2:2 värvide produtseerimisega
Sony uus a7S III on suuteline jäädvustama kaamerasiseselt 4K videosid 10-bit värvisügavuse ja 4:2:2 värvidega kasutades Long GOP või All Intra kompressiooni. See võimaldab järeltöötluses seadistada värve veelgi paindlikumalt ning tagab kasutajale tõelise vabaduse järeltöötluses.

16-bit RAW videosalvestus
Parima võimaliku pildikvaliteedi ning paindlikuma ja efektiivsema järeltöötluse hõlbsustamiseks toetab kaamera 16-bit RAW väljundit läbi HDMI pesa. Väljundist tuleb 4K (4264 × 2408) video 60p/50p/30p/25p/24p valikutega.

Mängu muutev jälgiv teravustamine
Reaalajas töötav jälgiv teravustamine koos Eye AF silmatuvastamisega muudavad filmide tegemise palju lihtsamaks. Tänu kaamera puutetundlikule ekraanile on võimalik fookust jälgiv punkt panna otse kaamera ekraanilt. Sensor ja protsessor töötlevad värvide, ereduse, kauguse ja subjekti näo andmeid, et hoida pilt kogu võtte ajal teravana. See annab vabaduse keskenduda rohkem kompositsioonile ja filmimisele.

Active Mode lisab stabilisaatorile võimekust
Tuginedes uuele ülitäpsele keresisesele stabilisaatorile, gürosensoritele ja optimeeritud pildistabilisaatori algoritmidele, pakub kaamera Optical SteadyShot aktiivrežiim lisastabiilsust mida vajate käest filmimisel isegi 4K lahutusvõimega. Selline stabiilsus annab võimaluse kasutada ära Sony a süsteemi kompaktsust.

Disainitud sujuvaks videosalvestuseks
Paindlikkust kaamera paigutamisel ning kadreerimisel aitab lisada keeratav ja pööratav 3-tolline puutetundlik ekraan. MOVIE nupp on kaamera ülemiselt paneelilt hõlpsasti kättesaadav ja vastupisav HDMI pesa tagab usaldusväärse ühenduse väliste monitoridega.

Kaks CFexpress Type A mälukaartidega ühilduvat pesa
Uuel Sony a7S III kaameral on kaks mälukaartipesa, mis ühilduvad nii CFexpress Type A kui ka SDXC/SDHC UHS-II mälukaartidega. CFexpress Type A mälukaart on järgmise põlvkonna standarditele loodud ja pakub kiiret lugemis- ja kirjutamiskiirust. Nii on võimalik kaamera buffer kiiresti tühjendada.

Uus puutetundlik menüü
Vastates profifotograafide ja videograafide soovidele, on menüü ülesehitus loodud selliselt, et kasutajad saaksid tõhusamalt töötada. Menüü sakid asuvad ekraani vasakus servas, paremal aga valitud vahekaardiga seotud parameetrirühmad ja parameetrid. Koos saab kuvada kuni kolme taset, mis muudab menüü struktuuri paremini nähtavaks. Puutetundlikud menüütoimingud võimaldavad kiiret ja intuitiivset juhtimist.

Kõrge lahutusvõimega 9,44-miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija
Oma klassi kõrgeima lahutusvõimega α7S III pildiotsija konkureerib inimsilma lahutusvõimega. See pakub kategooriat juhtivat 0,90x pildiotsija suurendust, 41º diagonaalset vaatevälja ja 25 mm kõrgust silmapunkti selge, madala moonutusega vaatamiseks. Täiustused pildiotsija ehituses vähendavad kondentsi tekkimise võimalust isegi suurtel temperatuuri kõikumistel.

Usaldusväärne, vastupidav konstruktsioon
Tolmu- ja niiskuskindluse maksimeerimiseks on kõikidele ühenduskohtadele ja akupesa kaanele paigaldatud täiendav tihendus. Sensori ees olev filter võngub ultraheli sagedusega 70 000 tsüklit sekundis, et sensori pinnalt tolm eemaldada. Kaamera kere on tänu magneesiumisulamist ehitusele väga vastupidav.

You may also like…

This site is registered on wpml.org as a development site.